Sennik Woda

Sennik Woda

Woda we śnie określa emocje i umysł śpiącego. Symbol ten dużo mówi także o naszej przyszłości. Trzeba tu uwzględnić to, czy woda jest czysta, czy brudna, oraz inne sytuacje występujące we śnie, które Sennik wyszczególnia poniżej. Znaczenie ma także to, czy nurt wody jest rwący, czy może woda jest spokojna. 

Czysta woda to bardzo pozytywny symbol. Zapowiada dobre zdrowie, szczęście, a także powodzenie w życiu osobistym. Młodym kobietą wieszczy dobrego, oddanego męża.

Jeśli śnisz o brudnej wodzie, oznacza to, że czekają Cię problemy i bariery psychiczne, nieuświadomione ograniczenia emocjonalne. Uznajesz jakieś aspekty swojej osobowości za brudne, nieczyste. Sennik wzywa do akceptacji siebie samego, takim, jakim się jest naprawdę. 

Picie wody w ogólnym znaczeniu jest symbolem dobrego zdrowia, szczęścia i radości życia. Młodym osobą zapowiada szczęśliwe małżeństwo, chorym wróży rychły powrót do zdrowia. 

Kąpanie się we wodzie może mieć różne znaczenie, wiele zależy od tego, w jakiej wodzie się kąpiesz. Kąpiel w brudnej wodzie zapowiada przeszkody, może także być oznaką niebezpieczeństwa. Jeśli woda jest czysta, sennik zapowiada szczęście i korzystne zmiany. 

Jeśli śnisz o pływaniu w rzece, to taki sen można różnie interpretować. Pływanie pod prąd zwiastuje przeciwności i problemy. Jeśli we śnie pływanie sprawia Ci przyjemność, oznacza to, że już wkrótce rozpocznie się nowy, korzystny etap w twoim życiu.

Ciepła woda jest zapowiedzią przejściowych problemów, które szybko rozwiążesz dzięki pomocy przychylnych Ci ludzi. 

Woda kapiąca z sufitu zapowiada poprawę, która będzie dotyczyła życia emocjonalnego śpiącego. Sennik wróży radość życia i zwiastuje dobry czas w przychylnym towarzystwie.