Sennik Wojna

Sennik Wojna

Wojna we śnie jest zapowiedzią problemów i zmartwień, które wkrótce zagoszczą w naszym życiu. Drugie znaczenie odnosi się do konfliktów wewnętrznych i walki z samym sobą, co jest przyczyną problemów emocjonalnych i psychicznych śpiącego. Sen taki może także być zwiastunem wielkiego stresu, z którym niebawem będziemy musieli się zmierzyć. 

Jeśli we śnie słyszysz strzelanie, oznacza to, że przed Tobą bardzo trudna, nerwowa sytuacja, która przysporzy Ci wielu zmartwień. Sen taki jest również zapowiedzią nagłych nieszczęść i niebezpiecznych sytuacji. Jeśli to Ty strzelasz, sennik zapowiada, że wyjdziesz cało z ciężkiej opresji. 

Wojenne czołgi lub samoloty ostrzegają nas przed wrogiem, który próbuje nas zniszczyć. Ten symbol może także wskazywać na agresję, która w nas drzemie. 

Wybuch bomby odnosi się do naszego wnętrza, które wypełnione jest negatywnymi emocjami, takimi jak strach, nerwowość, skłonność do agresji, lękliwość. 

Jeśli śnisz, że ukrywasz się, oznacza to, że w Twoim życiu znaczącą rolę odgrywa strach i lęk. Może być tak, że przykre wydarzenia z przeszłości wywierają negatywny wpływ na Twoje obecne życie.