Sennik Ciąża

Sennik Ciąża

Ciąża w snach, niezależnie od tego, czy same jesteśmy w ciąży, czy widzimy kobietę w ciąży, ma znaczenie pozytywne. Symbol tez zapowiada pomyślną realizację planów i zamierzeń. Sen taki także wskazuje na tęsknotę za macierzyństwem. 

Sen o byciu u ciąży ma bardzo pozytywne znaczenie. Zazwyczaj jednak nie zwiastuje prawdziwej ciąży, a jest symbolem nowego początku. Jest to zapowiedź spełnienia się Twoich pragnień i nadziei.

Wyczuwanie ruchów dziecka we śnie oznacza, bardzo pragniesz zostać matką. Musisz się jednak uzbroić w cierpliwość, bo Twoje marzenie zbyt szybko się nie spełni.

Komplikacje w czasie ciąży to zapowiedź problemów i trosk. Pokonasz je przy wsparciu oddanego przyjaciela. 

Widok kobietę w ciąży zapowiada kłopoty, które odnoszą się szczególnie do sytuacji materialnej śpiącego. Sennik zaleca oszczędność i wystrzeganie się ryzykownych inwestycji finansowych.  

Córka w ciąży wróży szczęśliwe i długie życie w zdrowiu. Sen taki może także zapowiadać powiększenie rodziny. 

Ciąża synowej jest symbolem udanego życia rodzinnego. Symbol ten może zapowiadać zażegnanie dawnych urazów i pojednanie. 

Mężczyzna w ciąży jest symbolem niespodziewanych wiadomości, które będą miały na Ciebie ogromny wpływ. Sen taki może również oznaczać plotki, które ktoś rozpuszcza na Twój temat. 

Żona, partnerka w ciąży oznacza, że lękasz się odpowiedzialności. Może być tak, że nie chcesz brać na swoje barki zbyt wielu obowiązków. 

Niechciana ciążą zapowiada, że Twoje życie bardzo się zmieni. Jednak wszystkie te zmiany, w ostatecznym rozrachunku, będą prowadzić do dobrego.

Poronić to znak, że nie uda Ci się doprowadzić do końca ważnej dla Ciebie sprawy. 

Ciąża koleżanki – powodzenie w strefie materialnej. Siostry – ktoś zabierze Twoje szczęście. Mamy – trudna sprawa, z którą zmagasz się od dawna, będzie miała pozytywne zakończenie. 

Ciąża bliźniacza to bardzo pozytywny znak. Zapowiada szczęście i zadowolenie zarówno w strefie uczuciowej, jak i materialnej. 

Poród – czeka Cię nowy, pomyślny etap w życiu.