Sennik Ciasto

Sennik Ciasto

Ciasto we śnie jest symbolem radosnych wydarzeń, szczęścia rodzinnego oraz nowych, pozytywnych zmian. Czasem zapowiada miłe odwiedziny. Ciasto ten może także wyrażać tęsknotę na czasem dzieciństwa i pragnienie większej stabilizacji życiowej.  

Z kremem – symbol romantycznej miłości. Sennik wzywa, aby bardziej dbać o związek i więcej uwagi poświęcać partnerowi. Czekoladowe – ludzie liczą się z Twoim zdaniem. Drożdżowe – przyjemny czas w towarzystwie miłych gości. Z owocami – pomyślność w interesach i finansach. Makowiec – awans, niespodziewany zastrzyk gotówki. Z galaretką – problemy, przestój. Lepiej przeczekaj ten czas.

Sennik ciasto – co oznacza Twój sen?

Wyrabiać – sen taki zapowiada kłopoty, które mogą powstać przez zbytnią rozrzutność. Drugie znaczenie zwiastuje ciężką pracę i wysiłek, dzięki którym osiągniesz już wkrótce wymarzony cel. Sennik napomina, oby więcej uwagi poświęcić bliskim nam osobą.

Piec – pieczenie ciasta symbolizuje trud i wysiłek, za który już niebawem czeka Cię zasłużona nagroda. Może być tak, że nadchodzące zwycięstwo będzie większe, niż się tego spodziewasz. Sen taki może być również zapowiedzią radosnych chwil, które spędzisz w gronie najbliższych Ci osób.

Kroić – ktoś, kogo dobrze znasz, będzie usiłował wprowadzić Cię w błąd. W Twoim otoczeniu są osoby, z którymi dzielisz się radością i sukcesami, jednak jedna z tych osób nie jest wobec Ciebie do końca szczera. Sen taki może być również zapowiedzą trudnego wyboru, przed którym już niedługo przyjdzie Ci stanąć.

Kupować ciasto – sennik zapowiada, że dzięki swej przebiegłości uzyskasz bogactwo i poważanie. Sen wskazuje również na niezaspokojone zachcianki oraz potrzebę luksusu.

Jedzenie ciasta – zapowiedź szczęśliwych chwil w towarzystwie bliskiej Ci osoby. Jeśli ciasto jest smaczne, oznacza to, że wkrótce osiągniesz wymarzony cel, co przyniesie Ci wiele radości. Zbyt słodkie ciasto oznacza niepohamowane żądze i pragnienia, których wprowadzenie w życie przysporzy Ci wiele problemów.

Ciasto z zakalcem – sen taki symbolizuje trudności i przeszkody, które napotkasz w drodze do realizacji zamierzonego celu. Może się również okazać, że jego realizacja zakończy się nieporozumieniem.

Surowe ciasto – surowe ciasto zapowiada trudną sytuację, na którą śpiący nie będzie przygotowany.