Sennik Wesele

Sennik Wesele

Wesele może być zapowiedzią szczęśliwych, pięknych chwili i radosnego życia, a także smutku i tęsknoty za prawdziwą miłością. Kluczowe znaczenie mają tu także inne symbole występujące we śnie. Dokładną interpretację snu sennik przedstawia poniżej. 

Własne wesele wróży szczęście w miłości oraz zapowiada szczęśliwe i brak trosk. Może to być także wskazówka, aby zacząć korzystać z życia. 

Jeśli śnisz o byciu na czyimś weselu, otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Sennik zapowiada duże zmiany, które mogą dotyczyć zarówno życia uczuciowego, jak i sytuacji materialnej. W każdym przypadku będzie to pozytywna zmiana i z korzyścią dla śpiącego.

Wesele siostry wskazuje na rywalizację między rodzeństwem, której śpiący nie do końca może być świadomy. Drugie znaczenie zapowiada radosne wydarzenie w życiu kogoś nam bliskiego. 

Wesele córki lub syna jest zwiastunem ogólnego powodzenia. Symbol szczególnie odnosi się do finansów, które ulegną znacznej poprawie. 

Jeśli śnisz, że tańczysz na weselu, jest to bardzo pozytywny znak. Oznacza to, że w Twoim życiu zagości szczęście i radość.