Sennik Śmierć

Sennik Śmierć

Śmierć we śnie raczej nie zwiastuje śmierci na jawie. Jest ona zapowiedzą zakończenia jakiegoś ważnego etapu w naszym życiu, i co za tym idzie, nowego początku. Śmierć to także symbol zmian, nowych szans i możliwości, które będą miały duży wpływ na nasze życie i je odmienią. Sennik zapowiada, że to, co było, zostawimy za sobą, zostaniemy odmienieni zarówno my, jak i nasz umysł. Czasem śmierć zwiastuje długie, dostatnie i szczęśliwe życie. 

Jeśli śnisz kolejny raz, o śmierci osoby, która nie żyje, oznacza to, że w dalszym ciągu nasz żałobę w sercu. Śmierć bliskiej osoby, która żyje, zazwyczaj wróży nieporozumienia, a nawet zerwanie znajomości z tą osobą.

Własna śmierć zapowiada zmiany, szczególnie na poziomie duchowym, dobrze na Ciebie wpłyną. Może być też tak, że właśnie kończy się etap w Twoim życiu i zaczyna się coś zupełnie nowego. Nie bój się zmian, na dłuższą metę będą one dla Ciebie bardzo korzystne.

Sen o śmierci dziecka oznacza daleko idące zmiany, których się nie spodziewasz. Ciężko będzie Ci się przystosować do nowej sytuacji. Wykaż się zdrowym rozsądkiem i cierpliwością. 

Śmierć mamy duże zmiany w życiu. Możesz zmienić pracę lub miejsce zamieszkania. Ojca – koniec życia, jakie dotychczas znaliśmy.

Babci lub dziadka – stracisz coś, co jest dla Ciebie ważne. 

Przyjaciela wieszczy ochłodzenie relacji, może nawet całkowite zerwanie przyjaźni z nim. 

Siostry – troski i zmartwienia, pogorszenie stosunków z siostrą. Brata – sennik zaleca, aby zadbać o relacje łączące nasz z bratem na jawie.