Sennik Zdrada

Sennik Zdrada

Zdrada w marzeniach sennych może mieć różną symbolikę. Dokładne znaczenie symbolu odczytujemy po przeanalizowaniu okoliczności i postaci występujących we śnie, co Sennik wyszczególnia poniżej.

Zdrada partnera (męża / chłopaka, żony/dziewczyny) – taki sen może symbolizować brak zaufania do partnera lub strach przed utratą ukochanej osoby, a także nieporozumienia i kłótnie. Jeśli chcesz ratować związek, musisz zadbać o łączące Was uczucie. Kiedy to zrobisz, istnieje szansa, że Wasz związek odzyska dawny blask.  Sen taki może także wynikać z naszych przykrych doświadczeń, które przeżyliśmy w poprzednich związkach i w żaden sposób nie odnosić się do obecnego. 

Jeśli mąż lub chłopak zdradza Cię we śnie z przyjaciółką – nieufność do partnera lub podświadomą zazdrość o przyjaciółkę. 

Jeśli żona/dziewczyna zdradza Cię z przyjacielem –  nieporozumienia z bliskimi lub niskie poczucie własnej wartości. 

Jeśli Ty zdradzasz we śnie swojego partnera czy partnerkę to możliwe, że Twoje potrzeby emocjonalne lub seksualne nie są wystarczająco zaspokojone na jawie. Jeśli chcesz, by Twój związek był udany, szczerze porozmawiaj o nich z partnerką.