Sennik Szczur

Sennik Szczur

Szczur we śnie ostrzega przed intrygami, kłamstwem lub fałszywą przyjaźnią. Możliwe, że ktoś ma do Ciebie żal, o którym nie wiesz, dlatego też próbuje Ci zaszkodzić. Szczur jest także symbolem niechęci do innych ludzi, a niekiedy nawet do samego siebie. Aby zwalczyć tę niechęć, musisz przede wszystkim ustalić jej przyczynę. Sen taki może wskazywać także na cechy naszej osobowości, których nie akceptujemy i wzywać do zaakceptowania siebie takimi, jakimi jesteśmy. 

Ugryzienie przez szczura jest zapowiedzią pomówień i plotek, które przyczynią się do pogorszenia Twojej reputacji. Sen taki może też zapowiadać nieszczęście lub chorobę. 

Jeśli we śnie odczuwasz lęk przed szczurem, oznacza to, że przez zbytnie ryzyko narobisz sobie problemów. Sennik zaleca planowanie wszystkich ważnych spraw z dużym rozmysłem.

Zabijanie szczura zwiastuje problemy w sprawach sercowych. Szykuje się poważna kłótnia z partnerem, a może nawet chwilowe rozstanie.

Szczur w pułapce jest symbolem nielojalnego przyjaciela, którego niecne uczynki wyjdą na jaw w niedalekim czasie. 

Biały – fałszywy przyjacielczarny – Twoi wrogowie czekają na Twój błąd, szary – ktoś próbuje Cię wykorzystać do własnych celów, brązowy – uważaj na finanse. 

Martwy szczur jest zwiastunem poważnych spraw, z którymi zmierzysz się w najbliższym czasie. Sprawy te, wymkną Ci się spod kontroli i nie potoczą się tak, jak tego oczekujesz.

Trutka na szczury oznacza, że ktoś sieje zamęt w Twoim związku miłosnym. Jeśli w porę to zauważysz, uda Ci się uniknąć poważnego konfliktu z partnerem.

Gruby, tłusty szczur – Twoi wrogowie są potężniejsi, niż myślisz. Chudy – już niedługo Twoje życie zmieni się na lepsze. 

Biegnący, uciekający szczur – ktoś kogo uważasz za przyjaciela, przeszkodzi Ci w realizacji marzeń.

Gonić szczura – pogoń za pieniędzmi przysporzy Ci problemów.