Sennik Liczby

Sennik Liczby

Sen o liczbach można bardzo różnie interpretować. Przyśnić się mogą ważne numery czy daty, których nie możemy sobie przypomnieć na jawie. Sny o liczbach mogą łączyć się z innymi snami, które wymagają także interpretacji, mogą też występować samodzielnie. Czasem zdarza się, że wyśnią się zwycięskie liczby w loterii, jednak jest to zjawisko bardzo rzadkie.
Poniżej prezentujemy znaczenie poszczególnych liczb, które mogą odzwierciedlać Twoją osobowość, lub być źródłem cennych rad i wskazówek, prosto z głębi podświadomości. 

Zero symbolizuje potrzebę wejrzenia w siebie, badanie własnego wnętrza, tajniki umysłu oraz uczucia, których istnienia sobie nie uświadamiamy. Oznacza początek, pustkę, wyższą świadomość.

Liczba jeden w śnie symbolizuje nowy początek oraz cechy przywódcze. Świadczy o samodzielności i niezależności, może też oznaczać buntowniczość i samowystarczalność. 

Dwa symbolizuje pokojowe usposobienie i łagodność.  Może też wskazywać na potrzebę większego kontaktu z innymi ludźmi lub chęć wejścia w związek miłosny.

Trójka to bardzo pozytywny znak. Jest symbolem radości, wolności oraz inteligencji. Wróży zadowolenie z życia, jest symbolem zabawy. 

Czwórka jest znakiem spokoju, stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. Jeśli przyśni Ci się ta liczba, oznacza to, że twardo stąpasz po ziemi i jesteś niezwykle praktyczny. 

Pięć jest symbolem niezależności, ekstrawagancji, odwagi oraz umiłowania wolności. Niekiedy może stanowić napomnienie, abyś odpoczął i więcej czasu poświęcił swojemu zdrowiu zarówno fizycznemu, jak i psychicznemu.

Sześć to symbol życia rodzinnego, a także harmonii i równowagi, czasem wzywa do zaciśnięcia więzi z krewnymi. Może także zwiastować powiększenie się rodziny. 

Siedem jest symbolem wysoko rozwiniętej intuicji. Zachęca do wejrzenia w głąb samego siebie, do zobaczenia spraw takimi, jakie są w rzeczywistości. Siódemka zapowiada szczęście w praktycznie każdej dziedzinie życia.

Osiem odnosi się do spraw związanych z biznesem, pracą i pieniędzmi. Może być też napomnieniem, że zbyt małą wagę przywiązujemy do spraw finansowych.

Dziewięć oznacza zamknięcie pewnego etapu w życiu. Zachęca też do optymistycznego patrzenia w przyszłość, bo te zmiany ostatecznie poprowadzą Cię ku lepszemu.